Snow Weekend S.S.S. - İçinizi Isıtan Festival

Rezervasyonlar snowweekend.com.tr bilet al sekmesinden yapılabilir. Rezervasyonu tamamlamak için katılım şartlarına uygun olmanız gerekmektedir. Rezervasyon formundaki katılım şartlarını kontrol ediniz. İlk olarak rezervasyon formunda otelin adı, oda tipi seçiniz. Sonra aynı sayfada cinsiyet, ad-soyad, telefon, e-mail adresi, TC kimlik numarası, doğum tarihi, üniversite ve ödeme şeklini aynı odada kalacaklar için tek bir sayfada doldurun. Bütün bilgiler girildikten sonra onay butonuna basınız. Aynı odada kalan herkes için tek bir rezervasyon kodu göreceksiniz. Bütün ödeme planları (nakit, havale/EFT, kredi kartı) onay e-mailinde yer alacaktır ve rezervasyon formunda belirttiği üzere katılımcının e-mail adresine gelecektir. Rezervasyonu tamamlamak için ödeme 7 gün içinde yapılmalı ve rezervasyon formundaki bütün boşluklar doldurulmalıdır. 7 gün içinde ödenmeyen odaların rezervasyonları otomatik olarak düşecektir.
Ödemenizi tamamlamak için rezervasyon esnasında girilen mail adresine gelen ödeme bilgilerine istinaden ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme yapmak için şimdi öde butonuna tıklayabilir, havale-eft için hesap numaralarına ödemenizi yapabilirsiniz.

Ana Etkinlik Otelimiz Uludağ 1. bölgesinde olup Yenişehir Havalimanına 80 km, Bursa şehir merkezine 50 km mesafede yer almaktadır.

Suit odalar için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kendi araçları ile gelecek katılımcılar için tesis otoparkını belli bir kapasiteye göre ücretsiz olarak kullanabilirler. Kapasite aşımında Bursa Belediyesinin otoparkına çekilen araçlar için tarife fiyatı uygulanmaktadır.

Festival oteli dışında konaklayarak festivale katılım mümkün değildir.

Bizlere ulaşarak aile izin belgesi talep etmeleri karşılığında ailelerinin izniyle katılabilirler.

1 gün önceden giriş yapmak mümkündür, fiyatlandırma ve koşullar için iletişime geçiniz.

Festival biletine etkinliklere katılım, satın aldığınız otelin konsepti dahilinde satın alınan gün gece kadar konaklama dahildir. Festival boyunca kurulacak olan ekstra barlardaki premium içkiler, emanet dolabı, oda servisi, sağlık hizmeti, masaj, motorlu motorsuz kış sporları ücretlidir.

Organizasyon boyunca 24 saat sağlık ekibi hazır bulunacaktır.

 • Rezervasyon formuna girilen bilgiler esas alınacağından bu forma girilen yanlış ya da hatalı bilgilerden doğacak olan aksamalarda Snow Weekend sorumlu tutulamaz.
 • Katılımcı rezervasyon bilgi değişikliklerini en geç 14 gün kala Snow Weekend'e bildirmekle yükümlüdür.
 • Yanlış, eksik, geç bildirilen bilgiden kaynaklı oluşabilecek problemlerde Snow Weekend sorumlu tutulamaz.
 • Erken rezervasyon biletlerinde iptal yapılmamaktadır. 16 Kasım 2022'e kadar yapılan iade taleplerinde %100 , 25 Kasım 2022'e kadar ise %50 iade yapılmaktadır. 01 Aralık 2022'den sonra iade yapılmamaktadır. İade 30 takvim günü içerisinde gerçekleşir.
 • Katılımcı otele check-in yaparken kimlik fotokopisi vermeyi kabul eder.
 • Rezervasyonun tamamlanması için ödemenin tamamının gerçekleşmesi gerekmedir.
 • Rezervasyon formu girildikten sonra 7 takvim günü içerisinde tüm ödemesi tamamlanmayan odaların rezervasyonları otomatik olarak iptal olur. İptal olan odada ödenen tutar var ise iade ödemesi iade şartlarınca yapılır.
 • 01 Aralık 18:00'den itibaren tüm mazaretler dahil olmak üzere ödemenin iadesinin talep etmeyeceğini kabul eder.
 • İptal olan odaların yeni katılım talebi halinde Myfest kontenjan garantisi veremez.
 • Ödemesi tamamlanmış rezervasyonlarda Voucher Numarasına sahip katılımcılar bu kodu bir başkasına devredemeyeceğini kabul eder.
 • Rezervasyon ve ödeme yapmanız size Snow Weekend katılım garantisi vermemektedir. Snow Weekend'e bağlı Snow Weekend kitle yönetimi ekibi en geç 15 gün içerisinde size para iadesi yaparak sebep belirtmeksizin rezervasyonuzu iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Sadece erkek katılımcılardan oluşan arkadaş gruplarının rezervasyonları kabul edilmeyecektir. Ücreti ödemiş olsa dahi iade yapılıp rezervasyonu iptal edilecektir.
 • Katılımcı organizasyon alanında veya kendi odasında meydana getirdiği hasarları kabul eder.
 • Snow Weekend etkinlik öncesinde veya esnasında uygun görmediği kişileri ücretleri iade edilmek koşuluyla etkinlik alanına almama/etkinlik alanından çıkarma hakkını saklı tutar.
 • Daha fazla detay için
  ...